На Львівщині жінка продавала дівчат у сексуальне рабство

Щодо 27-річної уродженки Харківської області, яка вербувала та працевлаштовувала дівчат у європейську секс-індустрію, правоохоронці порушили кримінальну справу за фактом торгівлі людьми.

02.04.2024
На Львівщині жінка продавала дівчат у сексуальне рабство

Як повідомляє Поліція Львівської області, уродженка Харківщини тимчасово проживала у Львові.

Жінка організовувала виїзд дівчат у країни Західної Європи для працевлаштування їх у секс-індустрії. Вона спілкувалась з потенційними «клієнтками» у різних месенджерах, узгоджуючи деталі щодо переправлення їх через державний кордон України, а також щодо подальшого працевлаштування у сфері надання інтимних послуг. Одній із своїх жертв, 23-річній мешканці Херсонської області, зловмисниця запропонувала таку «роботу» у Франції на «вигідних умовах».

Жінці повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає покарання –позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Досудове розслідування триває, суд обрав підозрюваній запобіжний захід – тримання під вартою з правом внесення застави.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.