На Львівщині затримали контрабанду брендового одягу та взуття

Львівські митники на різних пунктах пропуску вилучали незадекларований товар у трьох контрабандистів

03.04.2024
На Львівщині затримали контрабанду брендового одягу та взуття

Як повідомляє Львівська митниця, 2 квітня в пункт пропуску «Краковець – Корчова» прибула 42-річна жителька Сумщини і для проходження митного контролю обрала смугу «зелений коридор». Однак під час огляду авто митники виявили 586 одиниць нових жіночих курток, футболок, спортивних костюмів тощо.

Раніше тим же шляхом повертався з Польщі 47-річний мешканець Прикарпаття. У багажнику легковика працівники митниці виявили 2374 одиниць нового одягу. Чоловік пояснив, що віз товари для своєї родини, а про існування декларацій і митних правил нічого не знав.

Окрім того 50-річний волинянин намагався ввезти в Україну партію невживаних кросівок «Nike» та «Adidas». Чоловік пояснив, що «забув» декларувати товар.

За цими фактами складено адмінпротоколи.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.