На Львівщині затримали контрабанду БАДів

Інцидент трапився 12 березня у пункті пропуску “Шегині – Медика”.

13.03.2024
На Львівщині затримали контрабанду БАДів

Про це повідомляє Львівська митниця.

Із Польщі прибув автомобіль “Мерседес” під керуванням 62-річного мешканця Львівщини. Для проходження митного контролю громадянин обрав смугу руху “зелений коридор”.

Під час огляду автівки митники виявили в ньому 105 упаковок з біологічно-активними добавками іноземного виробництва. Їхню вартість встановлять додатково.

За цим фактом складено адмінпротокол.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.