На Львівщині затримали іноземця, який фотографував для росіян стратегічні об’єкти

Учора, 22 серпні, на Львівщині затримали чоловіка, який працював на ворога, надсилаючи росіянам фото об’єктів стратегічної інфраструктури.

23.08.2022
На Львівщині затримали іноземця, який фотографував для росіян стратегічні об’єкти
Фото поліції

Як розповіли в Управлінні поліції охорони, на лінію «102» поступило повідомлення про невідомого чоловіка, який здійснював фотофіксацію стратегічно важливого об’єкта.

«У ході блокування та обстеження прилеглої території поліцейські виявили чоловіка, який підпадає під орієнтування», – йдеться в повідомленні.

При проведенні перевірки у затриманого виявили паспорт громадянина іноземної держави, а також мобільний телефон з фотографіями стратегічно важливого об’єкта та листуванням з ворогом.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.