На Львівщині затримали іноземця, який фотографував для росіян стратегічні об’єкти

Учора, 22 серпні, на Львівщині затримали чоловіка, який працював на ворога, надсилаючи росіянам фото об’єктів стратегічної інфраструктури.

23.08.2022
На Львівщині затримали іноземця, який фотографував для росіян стратегічні об’єкти
Фото поліції

Як розповіли в Управлінні поліції охорони, на лінію «102» поступило повідомлення про невідомого чоловіка, який здійснював фотофіксацію стратегічно важливого об’єкта.

«У ході блокування та обстеження прилеглої території поліцейські виявили чоловіка, який підпадає під орієнтування», – йдеться в повідомленні.

При проведенні перевірки у затриманого виявили паспорт громадянина іноземної держави, а також мобільний телефон з фотографіями стратегічно важливого об’єкта та листуванням з ворогом.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.