На Львівщині зафіксували температурний рекорд

31 березня, за даними синоптиків, температура повітря досягла +23,2°C.

01.04.2024
На Львівщині зафіксували температурний рекорд

Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.

“31 березня максимальна температура повітря у Львові досягла +23,2°C. Попереднє рекордне значення цього дня спостерігалось у 1968 році й становило +21,4°C”, — йдеться у повідомленні.

30 березня у Львові синоптики також зафіксували температурний рекорд. Цього дня максимальна температура повітря у Львові досягла +23,5°C.

До слова, 1 квітня переважатиме вітер південно-західного напрямку 9-14 м/с, подекуди пориви — 15-20 м/с. Температура вночі становитиме від 3 до 10 градусів тепла. Вдень очікують 20-25°С”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.