На Львівщині зафіксували смерть від коронавірусу

У Львівській області минулого тижня зареєстрували летальний випадок, спричинений ускладненнями від коронавірусу.

13.11.2023
На Львівщині зафіксували смерть від коронавірусу

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі контролю та профілактики хвороб.

Загалом упродовж тижня на COVID-19 на Львівщині захворіло 389 людей. На стаціонарному лікуванні перебували 68 пацієнтів.

“За результатами моніторингу захворюваності населення Львівської області на гострі респіраторні вірусні інфекції, за 45-ий тиждень 2023 р. (06-12.11) зареєстровано 10 436 випадків ГРВІ (424,3 на 100 тис. нас.) проти 10 288 випадків (418,3 на 100 тис. нас.) за попередній тиждень – ріст захворюваності на 1,4%. Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно із COVID-19, за 45-ий тиждень на 2,3% нижчий від епідпорогу 434,07. У структурі захворюваності 49,2% — 5 134 дитини до 17-ти років”, – йдеться у повідомленні.

Водночас випадків грипу в області поки що не виявляли.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.