На Львівщині заблокували Viber-канал, де публікували місця вручення повісток

У Viber-каналі публікували інформацію про місця вручення повісток, заходи, які проводять працівники ТЦК тощо.

18.01.2024
На Львівщині заблокували Viber-канал, де публікували місця вручення повісток

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

“Ресурс “інформував” про заходи, які проводять Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки в регіоні. Зокрема учасники каналу “зливали” актуальні місця вручення військовозобов’язаним повісток та закликали ховатися від представників військкоматів”, – йдеться у повідомленні.

Інформацію щодо місць перебування працівників ТЦК публікували в онлайн-режимі, адже інформацію надсилали місцеві жителі.

“Через постійне оновлення інформації Viber-канал набирав чималого розголосу та швидко “нарощував” аудиторію“, – додали у дописі.

Працівники спецслужб під час оперативних заходів встановили особи організаторів та заблокували роботу каналу.

СБУ нагадує, що за таку діяльність загрожує відповідальність згідно ст. 114-1 Кримінального кодексу України.Санкція статті передбачає позбавлення волі до 15 років ув’язнення.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.