На Львівщині висадили майже 6 тисяч саджанців дерев

У Львівській області розпочалася осіння лісокультурна кампанія.

22.10.2023
На Львівщині висадили майже 6 тисяч саджанців дерев

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, вчора, 21 жовтня, на території Зіболківського лісництва філії «Львівське лісове господарство» державного підприємства «Ліси України» висадили 5800 сіянців із закритою кореневою системою на площі 1 га (зокрема, сосну звичайну, модрину європейську, дуб звичайний, ялину європейську).

Висадку організували Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства та Карпатський лісовий офіс ДП «Ліси України» спільно з громадською організацією «Добро.Дій» за підтримки Львівської обласної військової адміністрації та Львівської обласної ради.

Долучився до висадки саджанців заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

«В умовах повномасштабної війни висадка лісів набула ще більшого значення для наших усвідомлень та нашої стійкості. Коли ми бачимо, що залишають після себе окупанти, яка наша земля після їхньої тактики випаленої землі, виникає сум і розпач. Висаджуючи сіянці, занурюємось в атмосферу лісу, приходить розуміння, що життя триває. І в наших силах цьому сприяти.

Дякую, за цей пріоритет та єднання українців навколо важливої місії Президенту України в межах ініціативи «Зелена Україна», – зазначив Юрій Бучко.

Загалом сьогодні у межах виконання екологічної ініціативи президента «Зелена країна» в області висадили 48,8 тис. дерев на площі 8,8 га.

У межах проведення весняних робіт зі створення лісів 2023 року лісівники філій ДП «Ліси України» у Львівській області висадили майже 6 млн дерев.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.