На Львівщині винесли вирок дівчині, яка уклала фіктивний шлюб з ухилянтом

Жовківський районний суд Львівщини звільнив 19-річну Ольгу Крикун від ув’язнення з річним іспитовим терміном.

22.02.2024
На Львівщині винесли вирок дівчині, яка уклала фіктивний шлюб з ухилянтом

Мешканка Вінницької області Ольга Крикун у жовтні 2023 року уклала фіктивний шлюб із своїм знайомим призовного віку, щоб він міг виїхати з країни. Дівчина має інвалідність ІІ групи і чоловік начебто супроводжував її за кордон. Пара намагалась перетнути кордон з Польщею у пункті пропуску Рава-Руська приблизно через місяць після одруження – 16 листопада, повідомляє Zaxid.net.

Щодо Ольги Крикун порушили кримінальну справу за фактом незаконного переправлення чоловіка за кордон. У повідомленні прикордонників зазначено, що ухилянту на момент затримання було 20 років, а дівчині – 19. У суді Ольга Крикун визнала свою провину та розповіла, що її знайомий, якого вона знає з дитинства, запропонував укласти фіктивний шлюб, на що вона погодилась. Дівчина стверджує, що вона допомагала йому безкорисно.

Справу розглянув суддя Зорян Оприск, який дослідив усі матеріали та визнав дівчину винною у незаконному переправленні чоловіка за кордон, призначивши покарання – три роки тюрми, але звільнив від його відбування з річним іспитовим терміном. Вирок ще можна оскаржити.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.