На Львівщині викрили змову під час закупівлі послуг для харчування школярів

Змову виявили між підприємцями ФОП Черепанин та ФОП Петричкович.

31.10.2023
На Львівщині викрили змову під час закупівлі послуг для харчування школярів

Про це повідомила пресслужба Західного міжобласного управління Антимонопольного комітету України.

Підприємців викрили на змові зі закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій Стрийської спеціалізованої школи № 4 I-III ст

Закупівлю на 579 тис. грн проводили ще у 2019 році. Тоді Черепанин та Петричкович під час підготовки та участі у торгах узгоджували свою поведінку. Таким чином підприємці спотворили результати аукціону.

За ці дії на обох фізичних осіб – підприємців наклали штраф у розмірі 25 тис. грн.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.