На Львівщині викрили підприємство, яке не сплачувало податки

У Львівській області викрили підприємство, яке впродовж двох років завищувало витрати.

04.09.2023
На Львівщині викрили підприємство, яке не сплачувало податки

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки.

Компанія ухилялася від сплати податків, подаючи у бухгалтерських документах дані про не існуючі господарські операції – замовлення маркетингових досліджень та рекламних послуг. Ці послуги були задекларовані, але фактично не надавались.

Також у податкових звітах підприємства вказувалась купівля товарів, які під час постачання змінювались на інші. В результаті податковий кредит з ПДВ збільшився, а бюджет недоотримав 4,1 млн грн податків.

Під час досудового розслідування детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області забезпечили повернення до бюджету 5,8 млн грн, з них 1,7 млн грн штрафних санкцій.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.