На Львівщині викрили контрабанду деревини на понад мільйон гривень

У двох пунктах пропуску на Львівщині детективи БЕБ викрили спробу незаконного вивезення лісу за кордон. Порушники намагалися під виглядом пиломатеріалів вивезти з України бук та дошки.

10.04.2024
На Львівщині викрили контрабанду деревини на понад мільйон гривень

Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки України.

Підприємства-експортери намагалися приховати від митного контролю вивезення необробленого бука, дощок та інших лісоматеріалів, які заборонено вивозити з України. Зловмисники мали підроблені товарно-супровідні документи, в яких вказали, що перевозять пиломатеріали.

Підприємства перевозили лісоматеріали з дерева породи бук на підставі виконання міжнародних контрактів із фірмами, які зареєстровані у Великобританії та Румунії.

Порушників виявили під час перевірки на двох пунктах пропуску.

Загальний обсяг деревини становить понад 60 куб. м, а його вартістю понад 1 мільйон гривень. Тримає досудове розслідування.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.