На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць

Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.

21.02.2024
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць

Про це повідомляє керівник апарату Львівської обласної військової адміністрації Тарас Грень.

Цей портал буде створений з метою надання інформації щодо широкого спектру послуг, спрямованих на забезпечення швидкого отримання послуг та пільг на Львівщини для вищезазначених категорій населення. Портал буде охоплювати адміністративні, навчальні, соціальні та інші види підтримки.

Також буде міститися інформацію щодо послуг на отримання правової допомоги, навчальних курсів, підтримки у розвитку бізнесу та інші ініціативи.

Відповіді щодо послуг та пільг вже отримано від понад 150 організацій Львівщини, а саме від органів місцевого самоврядування, Центрів надання адміністративних послуг, громадських організацій, благодійних фондів, спортивних шкіл, навчальних закладів тощо.

«Одним із ключових моментів роботи Львівської ОВА – допомога ветеранам і реалізація проєктів, які спрямовані на їх підтримку. Зважаючи на варіативність різних послуг, ми бачили необхідність уніфікувати їх. Ми прагнемо створити зручне та доступне середовище, де ветерани зможуть з легкістю знаходити необхідну інформацію та отримувати потрібну підтримку, яка допоможе їм комфортно адаптуватися до цивільного життя після служби», – зазначає Тарас Грень.

Додатково зазначимо, що Львівська обласна військова адміністрація зреалізувала Концепцію підтримки Захисників та Захисниць, мета якої створення таких умов, за яких військовослужбовці, члени їх сімей отримують всі необхідні їм засоби для відновлення, повернення до активного суспільного життя, відчувають підтримку з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організації, незалежно від форм власності.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.