На Львівщині військовий їздив на авто, яке волонтери передали для мобільних вогневих груп

Стрийський міськрайонний суд Львівщини закрив справу про перевищення влади чи службових повноважень посадовцем однієї з військових частин Львівщини Олегом Ф.

23.02.2024
На Львівщині військовий їздив на авто, яке волонтери передали для мобільних вогневих груп
Фото умовне

Заступник начальника логістики – начальник озброєння логістики однієї з військових частин Олег Ф. протягом червня 2022 року – липня 2023 року у власних цілях використовував автомобіль Toyota RAV4. Його придбали волонтери та передали військовій частині для мобільних вогневих груп, повідомляє Zaxid.net.

Щодо посадовця військової частини провели службове розслідування та склали протокол про перевищення влади чи службових повноважень. У суді Олег Ф. визнав свою провину.

Справу розглянув суддя Степан Сас, який дослідив усі матеріали та закрив справу через закінчення термінів давності, бо стягнення має бути накладене протягом трьох місяців з моменту вчинення чи виявлення правопорушення.

Постанову ще можна оскаржити.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.