На Львівщині у теплицях вирощують кавуни

ТзОВ «Сотеко» – одне з найбільших тепличних господарств Львівської області. З 7 га скляних теплиць підприємство щороку збирає до 3 тис. тонн свіжих овочів.

18.04.2024
На Львівщині у теплицях вирощують кавуни

Про це повідомила керівниця департаменту агропромрозвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

“Тільки асортимент томатів налічує понад 10 позицій. А ще в господарстві вирощують огірки, баклажани й навіть… кавуни”, – йдеться у повідомленні.

Також вона зазначила, що завдяки поєднанню високої якості й неповторного смаку ТМ «Свіже» та ТМ «Сокальські овочі» вже добре відомі споживачам західних, центральних регіонів України та навіть Польщі.

“Бажаємо підприємству подальшого розвитку та успішного виходу на нові ринки“, – зазначила Гетьман.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.