На Львівщині триває акредитація підприємств та волонтерських організацій щодо фінансової підтримки на закупівлю товарів для ЗСУ

Акредитацію реалізовують в межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021 – 2025 роки.

14.05.2024
На Львівщині триває акредитація підприємств та волонтерських організацій щодо фінансової підтримки на закупівлю товарів для ЗСУ

Департамент економічної політики Львівської ОВА запрошує на акредитацію підприємства та волонтерські організації.

«Нагадаю, Львівська ОВА розробила новий напрям надання фінансової підтримки тим, хто як ніхто інший, знає потреби наших військових – це звісно ж волонтери. Алгоритм такий: волонтери отримують заявки від військових частин – збирають 50% вартості потреби – подають заявки до Львівської ОВА. Підприємство-виробник проходить акредитацію у Львівській ОВА – Львівська ОВА розглядає заявки та виділяє кошти для виробників продукції. У 2024 році на даний напрям ми передбачимо 5 мільйонів гривень. На одного учасника можуть бути надані не більше 300 тисяч гривень», – зазначив директор департаменту Степан Куйбіда.

Вимоги до підприємства, яке подає документи на акредитацію:

  • має статус юридичної особи або фізичної особи-підприємця із реєстрацією на території Львівської області;
  • не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;
  • має досвід діяльності не менше 2 років, (у випадку виробництва дронів – 6 місяців);
  • має виробничі КВЕДи, які відповідають переліку товарів на закупівлю яких може надаватись безповоротна фінансова допомога в межах Завдання 12 Програми;
  • виробляє фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій).

Вимоги до волонтерської організації, яка подає документи на акредитацію:

1) має зареєстроване місцезнаходження/місце проживання на території Львівської області;

2) проводить відповідну діяльність не менше 1 року та має досвід реалізації соціальних та гуманітарних проєктів;

3) включена до Реєстру неприбуткових установ та організацій або має посвідчення волонтера.

Пакет документів на акредитацію:

– заява на акредитацію підприємства або волонтерської організації згідно із формою, визначеною в Додатку 4 до Завдання 12 цієї Програми;

– декларація доброчесності учасника згідно із формою, визначеною в Додатку 5 до Завдання 12 цієї Програми.

– довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів. (для виробничих підприємств)

– копії актів приймання – передачі гуманітарної/благодійної допомоги, які були здійснені волонтерською організацією протягом останніх 6 місяців (для волонтерських організацій).

Прийняття документів триває до кінця року. Документи учасникам слід подавати до Департаменту економічної політики за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 18, каб. 419).

«Таким чином ми в найкоротші терміни досягнемо одразу кількох важливих цілей: зміцнення обороноздатності, інституційна підтримка волонтерських організацій, підтримка національного виробника», – додав Степан Куйбіда.

Детально ознайомитись з Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021 – 2025 роки можна за посиланням.

Контакти: torg.loda@gmail.com

Телефон: (032) 299-92-79

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.