На Львівщині судитимуть жінку, яка прославляла злочини росіян

Колаборанткою виявилась 27-річна мешканка Стрийщини, яка відкрито підтримувала окупантів.

16.01.2023
На Львівщині судитимуть жінку, яка прославляла злочини росіян
Фото: умовне

Як повідомили в управлінні Служби безпеки України у Львівській області, перед судом постане ще одна колаборантка зі Львівщини.

Зазначається, що у прямому етері в соцмережі ТікТок зрадниця прославляла злочинні дії росіян. Вони раділа війні та закликала підтримувати загарбників.

Попри раптове “просвітлення” та вибачення жінки, вона відповідатиме згідно із законодавством. Слідчі повідомили жінці про підозру за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) КК України. Матеріали справи скерували до суду.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.