На Львівщині судили переселенця за ухилення від призову

Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області виніс вирок 35-річному мешканцю за ухилення від призову за мобілізацією.

13.11.2023
На Львівщині судили переселенця за ухилення від призову

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

З березня 2022 мешканець Харкова тимчасово проживав у Львівському районі, де йому вручили повістку.

“Оглядом військово-лікарської комісії обвинуваченого визнано придатним за станом здоров’я для проходження військової служби. До того ж, чоловік мав військове звання “рядовий”. Відповідно, тоді ж йому було вручено бойову повістку, згідно якої той мав з’явитися на загальну мобілізацію. Однак фігурант без поважної причини не з’явився до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження служби у лавах Збройних Сил України. Відтак, військовозобов’язаний порушив вимоги чинного законодавства та ухилився від військового призову”, – йдеться у повідомленні.

Суд визнав 35-річного чоловіка винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації. Чоловікові призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.