На Львівщині судили чоловіка, який відмовився від мобілізації

У червні 2023 року чоловіка визнали придатним до служби в армії.

14.02.2024
На Львівщині судили чоловіка, який відмовився від мобілізації

Про це йдеться у вироку Стрийського міськрайонного суду Львівської області, повідомляє “Варта 1”.

Чоловіку намагались вручити повістку на відправлення до війська по мобілізації. Проте житель Львівщини категорично відмовився її отримувати, про що був складений акт.

На суді чоловік провину визнав та розкаявся. Він заявив, що відмовився від мобілізації «оскільки злякався, бо в армії не служив, так як мав кілька операцій».

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ та засудив до трьох років позбавлення волі, згідно ст. 75 ККУ звільнив від відбування покарання з іспитовим терміном один рік.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.