На Львівщині судили чоловіка, який подарував неповнолітньому сину мотоцикл

Мостиський районний суд Львівщини покарав військового Бориса П., який після сварки із колишньою дружиною подарував неповнолітньому сину мотоцикл та дозволяв на ньому їздити.

10.06.2024
На Львівщині судили чоловіка, який подарував неповнолітньому сину мотоцикл

11 квітня 2024 року чоловік посварився із колишньою дружиною, під час конфлікту він матюкався та погрожував їй. Згодом через цю сварку на Бориса П. поліцейські склали адмінматеріали про вчинення домашнього насильства, повідомляє Zaxid.net.

Після сварки, цього ж дня, чоловік подарував своєму 15-річному сину мотоцикл Lifan та дозволив на ньому їздити. Через це поліцейські склали на батька протокол про неналежне виконання батьківських обов’язків.

У суді Борис П. розповів, що після повернення із зони бойових дій хотів побачити колишню дружину, прийшов до неї на роботу, а вона викликала поліцію. За словами чоловіка, саме через це і виникла сварка. Щодо подарованого мотоцикла, то Борис П. заявив, що зрозумів можливі наслідки та продав мотоцикл.

Справу розглянув суддя Юрій Кічак, який дослідив усі матеріали та визнав чоловіка винним у вчиненні домашнього насильства та неналежному виконанні батьківських обовязків. Бориса П. оштрафували на 170 грн, зобов’язавши сплатити 605 грн судового збору. Постанову ще можна оскаржити.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.