На Львівщині судили чоловіка, який отримав повістку та не з’явився в ТЦК

Дрогобицький міськрайонний суд Львівщини виніс вирок місцевому мешканцю Андрію Н., який є обмежено придатним до військової служби та проігнорував повістку до ТЦК.

29.04.2024
На Львівщині судили чоловіка, який отримав повістку та не з’явився в ТЦК

У грудні 2023 року чоловік пройшов військово-лікарську комісію і його визнали обмежено придатним до служби. Йому вручили повістку про необхідність прийти у ТЦК через три дні, але він її проігнорував, тобто ухилився від призову під час мобілізації. Щодо Андрія Н. порушили кримінальну справу, повідомляє Zaxid.net.

У суді Андрій Н. повністю визнав свою провину та розповів, що ВЛК визнала його обмежено придатним, а на відправку до місця служби не з’явився, бо має проблеми із зором та малолітню дитину.

Справу розглянула суддя Олеся Нагірна, яка дослідила усі матеріали та дані про обвинуваченого, який є раніше не судимим та не перебуває на обліку в нарколога чи психіатра. Суддя призначила Андрію Н. покарання – три роки тюрми. Цей вирок ще можна оскаржити у апеляційному суді.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.