На Львівщині шахрай видурив у клієнтів банку понад 100 тис. грн

Правоохоронці викрили 22-річного жителя міста Стрий.

04.03.2024
На Львівщині шахрай видурив у клієнтів банку понад 100 тис. грн

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Використовуючи веб-сайти, що копіювали зовнішній вигляд справжніх сайтів банківських установ, зловмисник отримував персональні дані клієнтів, втручався в роботу інформаційної системи банку, отримував доступ до рахунків громадян та здійснював від їх імені транзакції – переказував кошти на інші рахунки.

У такий спосіб хлопець привласнив кошти щонайменше трьох клієнтів банку на загальну суму більше 100 тисяч гривень та закупив коштом одного з потерпілих автозапчастин на майже 20 тисяч гривень.

Правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.