На Львівщині посадовиця брала хабарі за позачергове оформлення паспортів

Жидачівський районний суд Львівської області визнав винною у зловживанні впливом начальницю Жидачівського відділу Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області Світлану Романик.

29.02.2024
На Львівщині посадовиця брала хабарі за позачергове оформлення паспортів

Посадовиця брала хабарі кілька разів. Перший хабар у сумі 5 тисяч гривень жінка отримала 14 грудня 2022 року. За ці гроші вона мала вплинути на позачергове прийняття документів та пришвидшене оформлення закордонних паспортів для п’ятьох людей, повідомляє Lviv.media.

Другий хабар Світлана Романик отримала 23 грудня того ж року. Тоді жінка взяла дві тисячі гривень хабаря за вплив на позачергове прийняття документів на оформлення закордонних паспортів і на пришвидшене оформлення цих паспортів. Тоді йшлося про оформлення паспортів для двох людей.

Ще чотири тисячі гривень хабаря керівниця Жидачівського відділу ГУ ДМС у Львівській області отримала 30 грудня: тоді вона мала допомогти у пришвидшеному отриманні закордонних паспортів чотирьом людям. Зазначимо, що попередні два хабарі жінка отримувала у своєму кабінеті, а третій — безпосередньо на сходовій клітці у приміщенні відділу.

Четвертий хабар Світлана Романик отримала на вулиці 4 січня 2023 року: їй дали дві тисячі гривень за пришвидшене оформлення закордонних паспортів та позачергове прийняття відповідних документів. Цього разу йшлося про оформлення закордонних паспортів для двох людей. Таким чином, з отриманих сум випливає, що Світлана Романик брала по тисячі гривень за кожен пришвидшено оформлений закордонний паспорт. Водночас усі чотири хабарі вона отримала від однієї й тієї самої людини.

У суді Світлана Романик визнала вину й підтвердила, що все відбулося так, як описано в обвинувальному акті. Зрештою суд визнав Світлану Романик винною в отриманні хабаря з метою зловживання впливом та оштрафував її на 42500 грн. Також жінка має сплатити 12187 грн за проведення двох судових експертиз. Апеляція на вирок неможлива.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.