На Львівщині оштрафували матір школярки за крадіжку речей в однокласників

Сокальський районний суд визнав винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків Оксану С., чия малолітня донька вчиняє крадіжки у школі.

26.03.2024
На Львівщині оштрафували матір школярки за крадіжку речей в однокласників

Малолітня донька Оксани С. навчається у Стенятинській середній школи І-ІІІ ступенів, що у селі біля Сокаля, і під час навчального процесу вчиняє дрібні крадіжки речей в учнів та вчителів школи. У постанові не зазначено, які саме речі вкрала школярка та її вік, однак малолітньою вважається дитина, яка не досягла 14 років, повідомляє Zaxid.net.

Поліція склала щодо матері школярки протокол про вчинення адмінправопорушення через неналежне виконання батьківських обов’язків. Оксана С. визнала свою провину.

Справу розглянув суддя Михайло Адамович, який дослідив матеріали справи та оштрафував жінку на 1700 грн. Постанову ще можна оскаржити. Додамо, що у квітня 2023 року донька Оксани С. намагалась вкрасти оберемок дров, через що жінку також оштрафували на 1700 грн.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.