На Львівщині оштрафували батька школяра, чий син прогулював уроки

Перемишлянський районний суд Львівщини визнав винним у неналежному виконанні батьківських обов’язків Андрія Т., чий неповнолітній син прогулював уроки в школі протягом трьох місяців.

15.01.2024
На Львівщині оштрафували батька школяра, чий син прогулював уроки
Фото умовне

Неповнолітній син чоловіка протягом вересня – листопада прогулював уроки у Великоглібовицькому ліцеї, що розташований у селі поблизу Бібрки. Відомо, що школяру 13 років, повідомляє Zaxid.net.

Адміністрація школи повідомила поліцію, що школяр без поважних причин не приходить на уроки і щодо батька хлопця склали протокол про вчинення адмінправопорушення – через неналежне виконання батьківських обов’язків.

На засідання суду чоловік не прийшов, але подав заяву про визнання своєї вини.

Справу розглянула суддя Олександра Гуняк, яка дослідила усі матеріали та визнала Андрія Т. винним у неналежному догляді за сином. Йому призначили 1700 грн штрафу. На постанову ще може бути подана апеляція.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.