На Львівщині оголосили розіграш 15 iPhone за донат для ЗСУ

Благодійний фонд “КАВА”, “Офіс Воїна” та “Офіс Шахтаря” оголосили благодійну онлайн-лотерею “Ваш донат на ЗСУ – ваш 15 iPhone”.

31.01.2024
На Львівщині оголосили розіграш 15 iPhone за донат для ЗСУ

Про це повідомила засновниця БФ “Кава” Христина Кавецька.

Зокрема, для 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ проводять збір на закупівлю 100 fpv-дронів.

Кожен, хто задонатить 200 грн, стає учасником лотереї та має можливість виграти новий iPhone 15 pro.

Під час переказу коштів необхідно вказати свої особисті дані: прізвище, ім’я та номер телефону. Чим більшу суму ви переказуєте на банку, тим більше шансів на перемогу.

Донатити потрібно за посиланням.

Номер картки банки:

 5375 4112 1419 4594

“Серед донатів ми рандомно оберемо переможця нового iPhone 15 pro (онлайн).

Будемо вдячні за поширення інформації збору, адже це є одним із пунктів для розіграшу призу, а також великим кроком до ПЕРЕМОГИ“, – зазначила Христина Кавецька.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.