На Львівщині німецька компанія відновила будівництво заводу з виробництва сухих будівельних сумішей

У селі Піски, що в Щирецькій громаді, відновилося спорудження заводу з виробництва сухих будівельних сумішей відомої німецької компанії KREISEL, що входить до концерну FIXIT GRUPPE.

29.09.2023
На Львівщині німецька компанія відновила будівництво заводу з виробництва сухих будівельних сумішей

Як повідомляє Lviv.media, попередньо планувалося, що будівництво виробничих приміщень буде завершено на початку 2023 року, однак у зв’язку з початком повномасштабного вторгнення реалізацію цих планів інвесторам довелося відкласти. Однак нині проект відновлено.

За словами начальника відділу інвестиційної політики Департаменту економічної політики облдержадміністрації Назарія Міндзяка, станом на зараз це найбільша інвестиція німецького бізнесу в нашому регіоні — компанія KREISEL повинна вкласти у своє нове виробництво більше 10 мільйонів євро (це вдвічі більше, ніж вже вкладено в аналогічне підприємство компанії в Фастові, Київська область) і створити мінімум 50 робочих місць.

До того ж, як пообіцяли німецькі підприємці, завод та його технології будуть відповідати найновішим та найсучаснішим стандартам якості, а тому виробництво продукції компанії не шкодитиме довкіллю.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.