На Львівщині горів виробничий цех ялинкових прикрас

Пожежа трапилась 20 лютого на вулиці Крива у місті Стрий.

21.02.2024
На Львівщині горів виробничий цех ялинкових прикрас

Як повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області, пожежа виникла у виробничому цеху. На момент прибуття рятувальників вогонь частково охопив будівлю. Зокрема, існувала загроза перекидання полум’я на поруч розташовані будівлі.

Вогонь знищив дах, дерев’яні стіни, готову продукцію та обладнання, а також пошкоджені металеві ворота, стіни та речі побутового вжитку.

До ліквідації пожежі залучили понад 4о рятувальників. Внаслідок події ніхто не постраждав.

Як свідчать джерела “Бомка“, горів слад ялинкових іграшок підприємця, який їх виробляє. Основна версія причини пожежі – коротке замикання.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.