На Львівщині двох депутатів міськради затримали на хабарі

Посадовці вимагали гроші за вирішення «земельного питання».

27.02.2024
На Львівщині двох депутатів міськради затримали на хабарі

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

За даними правоохоронців, один із депутатів очолює постійну комісію з питань земельних відносин і архітектури та є чинним військовослужбовцем, а інший є членом постійної комісії з економічних питань, фінансів та бюджету органу місцевого самоврядування.

Посадовці вимагали від керівника підприємства хабар за погодження на профільній комісії документації щодо продовження довготривалої оренди на земельну ділянку площею 1,5 га у Львівському районі. Крім того, підозрювані обіцяли йому не створювати штучних перешкод у господарській діяльності. Це коштувало 30 тисяч доларів.

Чоловіків затримали “на гарячому” після того, як ті отримали частину суми — 15 тисяч доларів.

Депутатам повідомили про підозру. Їм обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави у розмірі понад 600 тис грн кожному. Народним обранцям загрожує від 8 до 12 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.