На Львівщині двох чоловіків, які відмовились від мобілізації, ув’язнили

Червоноградський міський суд Львівщини виніс вироки двом уродженцям Запорізької області Андрію К. та Руслану Л., які відмовились від мобілізації та написали відповідні заяви начальнику ТЦК.

06.02.2024
На Львівщині двох чоловіків, які відмовились від мобілізації, ув’язнили

20 липня 2023 року чоловіки були визнані придатними до військової служби та отримали мобілізаційні розпорядження, однак наступного для чоловіки написали відмови від проходження служби, повідомляє Zaxid.net.

Надалі чоловіки ще двічі писали відмови від отримання повісток на відправку до військових частин. Щодо них порушили кримінальні справи через ухилення від мобілізації.

Андрій К. та Руслан Л. заявляли, що дії працівників ТЦК були неправомірними, зокрема, що у них забрали мобільні телефони, затримали та утримували без їх згоди. Чоловіки стверджують, що пройшли військово-лікарську комісію за п’ять хвилин без присутності лікарів. Обоє заявили, що займаються волонтерством і мають незадовільний стан здоров’я.

У суді посадовець ТЦК заявив, що Андрій К. та Руслан Л. не надавали будь-яких документів щодо їх незадовільного стану здоров’я. Справи розглянув суддя Андрій Жураковський, який дослідив усі матеріали та визнав чоловіків винними в ухиленні від мобілізації, призначивши їм по три роки тюрми.

Вироки ще можна оскаржити.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.