На Львівщині демонтують меморіальний комплекс радянських воїнів

Трускавецька міська рада розпочала додемонтаж меморіального комплексу тоталітарного режиму у місті.

23.10.2023
На Львівщині демонтують меморіальний комплекс радянських воїнів

Про це повідомили на Facebook-сторінці “Декомунізація Львівщини”.

“Комуняцьку символіку зі стел частково забрали раніше. Наразі відбувається демонтаж конструкцій і барельєфів, як показали дослідження, поховань на цьому місці нема.

Дякуємо всім, хто сприяли і працювали над реалізацією цього задуму. Поінформуємо вас, коли знакове місто-курорт Львівщини остаточно позбудеться цього великого тоталітарного ідеологічного маркера”, – йдеться у повідомленні.

Радник начальника Львівської ОВА Олег Радик розповів, що на Львівщині залишилось близько 50 памʼятників радянської окупації:

“Знесено більше 250.

Найбільш плачевна ситуація в Лопатинській, Сокальській, Дрогобицькій і Львівській громадах.”

 

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.