На Львівщині демонтували радянський меморіальний комплекс «вічний вогонь»

Сьогодні, 13 липня, відбувся демонтаж ще одного об’єкта радянської та імперської пропаганди ворога у Золочеві.

13.07.2023
На Львівщині демонтували радянський меморіальний комплекс «вічний вогонь»

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив депутат Львівської обласної ради та член обласної робочої групи з питань декомунізації Захар Миляник.

“Місцева влада демонтувала сьогодні барельєф і цей дивний рудимент тоталітаризму. Щоб нікому не чесалися руки ще щось там вшановувати на так званий день їхньої перемоги”, – йдеться у повідомленні.

Також Миляник додав, що ще один “альоша” впав у селі Подорожнє на Стрийщині.

“Дякуємо активним жителям, владі громад та робочим групам при районних військових адміністраціях. Нагадаю, що до кінця року маємо повністю очистити область від ідолів радянського минулого, які тут наставлені окупантами, аби впливати на свідомість українців і проставляти російських загарбників. Зробимо це разом, бо це домашнє завдання, яке ми мали зробити понад 30 років тому”, – підсумував Миляник.

Окрім того, як повідомив радник начальника Львівської ОВА Олег Радик, ще один радянський пам’ятник демонтували у Яворові.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.