На Львівщині через суд намагаються повернути землю рекреації вартістю понад 200 млн грн

Товариство систематично не сплачувало орендну плату за користування землею природно-заповідного фонду.

23.02.2024
На Львівщині через суд намагаються повернути землю рекреації вартістю понад 200 млн грн

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, йдеться про земельну ділянку рекреаційного призначення площею близько 5 га. Її вартість становить понад 200 млн грн. Вона знаходиться в межах Стрийської територіальної громади.

Прокурори вимагають розірвати договір оренди землі, повернути її у розпорядження держави, а також сплатити заборгованість за користування.

Товариство систематично не сплачувало орендну плату за користування землею природно-заповідного фонду. Внаслідок цього до місцевого бюджету не надійшла значна сума коштів.

Як повідомили «Бомок» у міській раді Стрия, громада підтримує дії прокуратури. Йдеться про земельну ділянку в селі Бережниця.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.