На кордоні з Польщею виявили контрабандні ліки для потенції на 5 млн грн

Польські митники виявили контрабанду ліків на суму понад півмільйона злотих.

22.11.2023
На кордоні з Польщею виявили контрабандні ліки для потенції на 5 млн грн

Про це 22 листопада повідомили на сайті Палати податкової адміністрації в Жешуві, інформує Lviv.media.

Контрабанду понад 47 тис. фармацевтичних препаратів виявили співробітники митної та податкової служби та прикордонної служби на прикордонному переході в Корчовій (Польща). Вартість контрабанди — 544 тис. злотих (майже 5 млн грн — ред.)

42-річний водій вантажівки, яка в’їжджала з України до Польщі, надав для перевірки документами, що перевозить через польсько-український кордон засоби гігієни. Під час огляду автомобіля знайшли прихований товар. У салонах і багажі водія було понад 47 тисяч штук пігулок для потенції.

Проти водія вантажівки, громадянина України, відкрили кримінальне провадження. Подальшу діяльність здійснює Підкарпатська митно-податкова служба в Перемишлі.

У повідомленні також йдеться, що відповідно до Закону про фармацевтику, мандрівник має право привезти з-за кордону п’ять упаковок ліків для власних потреб. За порушення правил передбачено покарання —штраф, обмеження волі або позбавлення волі на строк до 2 років.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.