На кордоні з Польщею викрили контрабанду Sony PlayStation

У пункт пропуску “Грушів – Будомєж” митники виявили у жителя Тернопільщини незадекларовані ігрові консолі Sony PlayStation на суму 600 тис. грн.

30.01.2024
На кордоні з Польщею викрили контрабанду Sony PlayStation

Як повідомляє Львівська митниця, інцидент трапився 29 січня.

“У пункт пропуску “Грушів – Будомєж” із Республіки Польща прибув мікроавтобус “Mercedes-Benz”. Для проходження митного контролю водій – 31-річний житель Тернопільської області, обрав смугу “зелений коридор”, чим заявив про відсутність товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню”, – йдеться у повідомленні.

При цьому під час огляду автівки, працівники митниці виявили ігрові консолі Sony PlayStation: 28 нових, 50 користованих, а також аксесуари до них.

Орієнтована вартість не задекларованих товарів – 600 тисяч гривень.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.