На кордоні з Польщею продемонстрували знищену окупантами техніку українських фермерів

Сільськогосподарську техніку представили у пункті пропуску “Угринів-Долгобичув”.

22.02.2024
На кордоні з Польщею продемонстрували знищену окупантами техніку українських фермерів

Про це повідомив Олександр Клімов, керівник ГО «Дорожній контроль Захід».

“Українці влаштували показову виставку техніки українських фермерів. Саме тої техніки, яка була знищена російськими окупантами, які варварським методом напали на суверенну Україну”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, серед представленої експозиції можна побачити сільськогосподарську техніку аграріїв з Херсонщини, яка була під окупацією.

Ідея цієї виставки полягає в тому, щоб засвідчити воєнні злочини Росії проти України та її мирного населення, продемонструвати польським протестувальникам, якою ціною українські фермери збирали врожай і яких масштабних збитків зазнав аграрний сектор внаслідок повномасштабного вторгнення.

“І в той час, коли ворог продовжує знищувати українські міста, поля людей, польські сусіди блокують українські кордони та просять путіна зробити порядок в Україні”, – підсумував Клімов.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.