На Івано-Франківщині виявили інфікованих лисицю та кота

У Тисменицькій та Печеніжинській громадах виявили сказ. Інфекційне захворювання діагностували в лисиці та бездомного кота.

26.01.2024
На Івано-Франківщині виявили інфікованих лисицю та кота

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області.

Сказ у тварин підтвердили під час лабораторного дослідження. Працівники Держпродспоживслужби з’ясували, що в Тисменицькій громаді інфікована лисиця контактувала зі собакою на одному з приватних обійсть. У Печеніжинській громаді бездомний кіт, у якого виявили сказ, вкусив одну з місцевих жительок.

“З метою координації дій з ліквідації захворювання провели засідання надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішенням яких затвердили план заходів з ліквідації сказу. Визначили небезпечні території та наклали карантинні обмеження. В осередках захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації“, — йдеться у дописі.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.