На Хмельниччині демонтували радянський пам’ятник

У селі Бучая Новоушицької селищної територіальної громади Кам’янець-Подільського району знесли пам’ятник російському революціонеру та радянському партійцю Михайлу Калініну.

17.07.2023
На Хмельниччині демонтували радянський пам’ятник

Про це “Суспільному”  розповів Новоушицький селищний голова Анатолій Олійник.

За його словами, погруддя було розміщене на території недіючої школи.

“Калінін був закритий мішковиною, ми не знали про його існування. Нам надійшов лист від неурядової організації “Декомунізація.Україна”, аби ми демонтували дане погруддя. Комунальники ліквідували пам’ятник два тижні тому”, — каже Анатолій Олійник.

Поки що бюст Михайла Калініна помістили всередину приміщення недіючої школи. Днями, пам’ятник планують перевезти до комунального закладу, де зберігають усю знесену радянську символіку в громаді.

Разом з Калініним, на Новоушиччині, у селі Любомирівка демонтували монумент у вигляді зірки, котра була розміщена на фасаді Будинку культури.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.