На хабарі затримали депутата від Української Галицької Партії

Депутата з Тернопільщини разом зі спільником затримали на хабарі 6 тисяч доларів.

23.08.2023
На хабарі затримали депутата від Української Галицької Партії

Про це повідомили у Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України.

“Депутат, будучи командиром взводу однієї з бригад ЗСУ, разом зі спільником вимагали неправомірну вигоду від військового за можливість і надалі проходити службу при обласному ТЦК, а не у зоні проведення бойових дій”, – йдеться у повідомленні.

Під час отримання 6000 доларів США зловмисників затримали.

Зокрема, стало відомо, що на хабарі затримали депутата Іванівської ОТГ, представника Української Галицької Партії Івана Вишньовського.

Іван Вишньовський становить кістяк Української Галицької Партії. Здобув фах програміста, але з початком російсько-української війни підписав контракт із Збройними Силами України та вирушив на фронт. Повернувшись до мирного життя, організував курси цифрової грамоти для краян. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну знову став у лави ЗСУ.

На фото: Іван Вишньовський

Разом зі спільником Іван Вишньовський запропонував чоловіку, який проходить службу у роті охорони Тернопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, вплинути на службових осіб військкомату, аби той продовжував нести службу при військкоматі у роті охорони та уникнув відрядження у район проведення активних бойових дій.

До слова, Українська Галицька Партія діє за підтримки власника нових «Карпат» цукрового магната Володимира Матківського.

 

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.