На Франківщині скажений собака покусав двох людей

В одному із сіл Рогатинської громади собака, хворий на сказ, покусав двох людей.

22.12.2023
На Франківщині скажений собака покусав двох людей

Сказ у тварини підтвердили під час дослідження в Івано-Франківській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби.

При виконавчому комітеті Рогатинської міської ради 21 грудня 2023 року провели позачергове засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії. На ньому затвердили план заходів з ліквідації сказу, визначили територію неблагополучною та наклали карантинні обмеження.

“Людей, яких покусав собака, провакцинували сироваткою проти вірусу сказу. Вони перебувають під наглядом медиків, їхній стан задовільний”, — йдеться у дописі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.