На Франківщині посадовець преміював себе та сина на майже 400 тисяч гривень

Коломийський міськрайонний суд визнав винним директора одного з місцевих комунальних закладів у тому, що він видавав накази про преміювання себе та свого сина на загальну суму 400 тис. грн.

08.12.2023
На Франківщині посадовець преміював себе та сина на майже 400 тисяч гривень

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура.

«Посадовець приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів. Упродовж 2021-2023 років він видавав накази про преміювання себе та свого сина на загальну суму 400 тис. грн. Працівники Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області ДСР Національної поліції України склали стосовно нього 80 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією», – йдеться у повіомленні.

Коломийський міськрайонний суд визнав посадовця винним та зобов’язав його сплатити штраф у розмірі 6800 гривень.

Після набрання постановою суду законної сили, відомості про порушника внесуть до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.