На Донеччині росіяни шукають колаборантів для проведення виборів

Вони розпочали підготовку до “дня єдиного голосування”, а саме виборів “губернаторів”.

23.01.2023
На Донеччині росіяни шукають колаборантів для проведення виборів
Фото: умовне

Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

В межах цих виборів, які відбудуться 10 вересня, окупанти планують провести вибори гауляйтерів захоплених регіонів. “Обласну виборчу комісію” планують створити до 10 березня. 

Надалі мають створити окружні, територіальні та дільничні виборчі комісії. 

У ЦНС зазначають, що наразі окупанти складають списки колаборантів, “які допоможуть їм провести постановче шоу під назвою “вибори у рф”.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.