На аукціоні з продажу нерухомості у Львові викрили змову між підприємствами

Замовником аукціону було управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

12.06.2023
На аукціоні з продажу нерухомості у Львові викрили змову між підприємствами
Ілюстративне фото

Між приватними підприємствами «Логістика Регіон» та «Берта Плюс» встановили наявність змови під час їхньої підготовки та участі в аукціоні з купівлі нежитлового приміщення у Львові. Стартова ціна лота – 7 815 000 грн. Про це повідомило Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Виявилось, що приватні підприємства «Логістика Регіон» та «Берта Плюс» узгодили свою поведінку з метою усунення змагання під час підготовки та участі в згаданому аукціоні. Вони використовували спільні засоби зв’язку. Між ними були встановлені господарські відносини. Крім того, підприємства виявляли синхронність дій.

На основі цих та низки інших фактів приватні підприємства «Логістика Регіон» та ПП «Берта Плюс» визнали причетними до порушення законодавства про захист економічної конкуренції – вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів аукціону.

На «Логістику Регіон» наклали штраф у розмірі 26 000 грн. «Берта Плюс» припинила свою діяльність, позаяк, застосувати до підприємства відповідне покарання неможливо.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.