Мешканця Львівщини, який перевіз 7 ухилянтів через кордон, звільнили від покарання

Спільник обвинуваченого вносив військовозобов’язаних у систему «Шлях» як водіїв міжнародних перевезень.

05.03.2024
Мешканця Львівщини, який перевіз 7 ухилянтів через кордон, звільнили від покарання

Самбірський районний суд визнав винним Андрія Дудяка в незаконному переправленні людей через держкордон, однак звільнив від покарання, призначивши три роки іспитового терміну, повідомляє Zaxid.net.

Чоловік має інвалідність другої групи, тому перевозив чоловіків через кордон і повертався в Україну. У вироку не зазначають, яку винагороду отримали організатори злочинної схеми. Правоохоронці не змогли встановити спільника Андрія Дудяка, який був головним організатором злочинної схеми. Для прикриття чоловік використовував двох підприємців, які спеціалізуються на вантажних перевезеннях.

Також він залучив до схеми Андрія Дудяка, який може вільно перетинати кордон, оскільки має інвалідність. Чоловіки разом шукали військовозобов’язаних, які хотіли потрапити до ЄС, подавали фіктивні відомості до системи «Шлях», щоб чоловіки мали статус водіїв. Згодом супроводжували та переправляли ухилянтів через кордон на орендованому підприємцями транспорті.

Військовозобов’язані отримували детальний інструктаж, як поводитися на кордоні. Андрій Дудяк сідав в автомобіль з ухилянтами та їхав до одного з пунктів пропуску у Львівській області. Обвинувачений зміг перевести 7 військовозобов’язаних. Назад в Україну чоловік повертався вже без ухилянтів. Під час переправлення ще одного чоловіка через пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне» 29 червня 2023 року військовозобов’язаний, який мав бути нібито другим водієм автомобіля, не зміг пояснити прикордонникам мету виїзду.

Під час судових засідань обвинувачений повністю визнав свою провину. Суддя Володимир Галин визнав винним Андрія Дудяка у незаконному переправленні людей через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою (ч. 2 ст. 332 ККУ), але призначив три роки іспитового терміну.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.