Мешканця Львівщини, який отримав повістку та не прийшов у військкомат, засудили

Стрийський міськрайонний суд Львівщини визнав винним чоловіка в ухиленні від мобілізації.

07.11.2023
Мешканця Львівщини, який отримав повістку та не прийшов у військкомат, засудили

У суді чоловік заявив, що має проблеми зі здоров’ям, а також вагу – 49 кг. На думку чоловіка, на фронті він буде «лише черговою мішенню противника», повідомляє Zaxid.net.

Як вказано у вироку суду, чоловік наприкінці травня 2023 року отримав повістку, він прийшов у призовну дільницю, пройшов військово-лікарську комісію та був визнаний здоровим та придатним до військової служби.  Після цього він мав прийти у військкомат для відправлення у військову частину, однак проігнорував повістку.

Щодо чоловіка порушили кримінальну справу за фактом ухилення від призову.

У суді обвинувачений розповів, що не прийшов на відправку, бо боявся, що йому скажуть служити у військовій частині, яка розміщена близько до зони бойових дій. Обвинувачений також зазначив, що до оголошеного в Україні воєнного стану він був непридатним для військової служби у мирний час та обмежено придатним у воєнний час.

Чоловік раніше двічі притягувався до кримінальної відповідальності, але вважається не судимим через погашення судимості. У нього на утриманні є малолітня дитина. Суддя визнав військовозобов’язаного винним в ухиленні від мобілізації та призначив йому покарання – три роки тюрми.

https://zaxid.net/news/

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.