Мешканця Львівщини, який ігнорував повістки, ув’язнили

Червоноградський міський суд Львівської області виніс вирок Андрію К., який отримав повістку і пройшов військово-лікарську комісію, однак не прийшов на виклик до ТЦК.

29.03.2024
Мешканця Львівщини, який ігнорував повістки, ув’язнили

Після отримання повістки від працівників ТЦК 16 вересня Андрій К. пройшов військово-лікарську комісію, за результатами якої був визнаний придатним до військової служби. Після цього йому вручили повістку на відправку до ЗЗСУ на 20 вересня. Однак цього дня до ТЦК він не з’явився та не повідомив причини неявки, повідомляє Zaxid.net.

У суді Андрій К. свою провину визнав і розкаявся у вчиненому. Однак у матеріалах суду вказано, що у березні 2023 року його вже судили за ухилення від мобілізації за ст. 336 ККУ. Тоді суд призначив йому три роки іспитового терміну.

Враховуючи обставини справи, суддя Червоноградського міського суду Віталій Грабовський визнав Андрія К. винним в ухиленні від мобілізації та призначив сукупно 3 роки і 3 місяці позбавлення волі. Цей вирок можна оскаржити в апеляції.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.