Мешканці Тернопільщини намагались ввезти в Україну автомобілі за підробленими документами

Двоє чоловіків, повертаючись із Польщі через пункт пропуску «Грушів – Будомєж», хотіли ввезти 4 автомобілі. Машини тимчасово вилучили.

01.04.2024
Мешканці Тернопільщини намагались ввезти в Україну автомобілі за підробленими документами

Як повідомляє Львівська митниця, нотаріальні довіреності на купівлю та переміщення авто через кордон оформлені з порушеннями законодавства, а відомостей про їх складання в реєстрі довіреностей не існує.

Крім того, нотаріус, який «завірив» ці документи, за вказаною адресою не працює і даних про його місцезнаходження не виявлено.

Ситуація повторилась, коли 53-річний житель Дніпропетровської області, під час переміщення на лафеті автомобілів «FORD ESCAPE», «TOYOTA COROLLA CROSS» подав підроблені довіреності від громадян, які уповноважили водія представляти їх інтереси в Україні і за кордоном.

“Як зʼясували працівники митниці, пред’явлені довіреності не видавались нотаріусом, оскільки вони оформлені на бланках, які вже були у використанні. Саме ці факти унеможливлюють їх законне використання для переміщення товарів через митний кордон України”, – йдеться у повідомленні.

За цими фактами складено адмінпротоколи. Автівки тимчасово вилучені до розгляду справи у суді.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.