Мешканець Тернополя, який хотів допомогти ЗСУ, перерахував кошти шахраям

Тернополянин перерахував 10 тисяч гривень аферисту, який видавався його знайомим, що просить гроші на лікування військових.

04.10.2023
Мешканець Тернополя, який хотів допомогти ЗСУ, перерахував кошти шахраям

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

У месенджер чоловікові надійшло повідомлення від друга, який просить гроші на лікування військових у госпіталі.

Потерпілий погодився допомогти, бо знав, що друг дійсно перебуває на передовій. Він перерахував 10 тисяч гривень на невідомий рахунок.

Однак, як з’ясувалося, профіль друга був зламний, і шахраї активно збирали псевдопомогу.

За фактом шахрайства слідчі розпочали кримінальне провадження.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.