Мешканець Львівщини намагався ввезти в Україну 3,5 тонни контрабандної кави

Під час проходження митного контролю 40-річний житель Львівської області вказав у декларації лише про наявність особистих речей.

22.01.2024
Мешканець Львівщини намагався ввезти в Україну 3,5 тонни контрабандної кави

Про це повідомляє Львівська митниця.

40-річний житель Львівщини прибув у пункт пропуску “Шегині-Медика” автомобілем IVECO.

Оглядаючи автомобіль, працівники митниці виявили 3526 упаковок кави в зернах кількох торговельних марок.

Орієнтовна вартість товару, виробленого в Італії, перевищила 1 млн грн.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією товару або без.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.