Медики у Львові врятували чоловіка з рідкісною пухлиною підшлункової залози

48-річного чоловіка лікували від епілепсії декілька років, однак згодом виявилося, що причиною судом є рідкісна пухлина підшлункової залози.

14.02.2024
Медики у Львові врятували чоловіка з рідкісною пухлиною підшлункової залози

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Сергій – мешканець Львівщини. Протягом 6 років чоловік лікувався від нападів судом. Медики діагностували в нього епілепсію.

Однак у жовтні 2023 року в чоловіка виявили критично низький рівень цукру в крові. Лікарі провели обстеження та виявили пухлину, яка є рідкісною та зустрічається лише в 4 людей на 1 000 000 населення. Після цього Сергію провели операцію з видалення пухлини.

«Команда наших хірургів на чолі з Юрієм Шаваровим спершу провела малоінвазивне видалення односантиметрової пухлини хвоста підшлункової. Складність цієї операції полягає в тому, що в місці втручання проходять селезінкові судини та артерії, пошкодження яких може призвести до серйозних ускладнень. Цей етап пройшов успішно. За місяць хірурги після дообстеження та підтвердежння виконали другу операцію з видалення ще іншої пухлини – вже в головці підшлункової залози. Тут також минулося без ускладнень», – йдеться у повідомленні.

Після другої операції вже на п’ятий день чоловік поїхав додому: рівень цукру в його крові нормалізувався. а напади судом теж більше не турбують пацієнта.

Тепер він проходить ще реабілітацію.

Нагадаємо, медики у Львові прооперували дитину з епілепсією. Дівчинці видалили праву півкулю мозку, так як медикаментозне лікування було неефективним.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.